Philips LCD TV 42PFL7665H Deneyimlerim


 Kısatlması PTT olan Pijama terlik televizyon olarak tanımladığımız akşam sefalarımızın yeni şekli bizimki gibi artık TTT yani tablet , telefon ,televizyon olduysa o minnacık ekranların görüntüsünü aktarabileceğimiz teknolojiye uyumlu televizyon sizede lazım demektir zira minnacık ekranda izlediğimiz The walking Dead hiçde zevli değil... :)
 Benim Kullandığım model Philips LCD TV 42PFL7665H Televizyonumuz çok estetik.Evimizde kullandığımız bir elektronik eşyanın eve estetik katması da benim için çok önemli. Televizyonumla kablosuz olarak internete bağlanabiliyorum Dizi yada film izleyeceksem Televizyonu hdmı ile laptopa bağlamayı tercih ediyorum aslında hdmı ile de bağlamak gerekmiyor bir program sayesinde görüntüyü direk televizyonada verebiliyorum.
Telefondan yada tabletten kısa bir video açacaksam wifi ile internete bağlı olduğundan tek tuşla görüntü ekranda...
Ambilight a sahip olmadan önce izleme kalitesini bu kadar arttırdığının farkında değildim ama çok farkettiriyor Ambilight la izlemeye alıştıktan sonra tv ünitesini kaldırıp duvarı açık kum bejine boyattık.
Tepkime süresi insan gözünün çok farkedebileceği bir süre değil ama pskolojikmidir nedir ben ayıredebiliyorum televizyonu aldığım zaman tepkimesi 2 ms olan nadir modellerden biriydi.
Genel özelliklerinden bahsetmem gerekirse.
Ekran Boyutu 42 inch (107 cm)
Aspect Ratio 16:9 Widescreen
Parlaklık 450cd/m2
Kontrast 500.000:1
İzleme Açısı 176 derece
Sistem Pixel Precise HD
Panel LED Teknolojisi
Tepki Süresi 2ms

Yerel yayınla çok alakadar olmasamda Anten ve uydu girişleri var ikisinide aynı anda bağlayabiliyorum.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder