Elle Dergisinden Okurlarına Harika Bir Gün Hediye

Bu günlerde  ELLE editörleri ve VICHY profesyonellerince belirlenecek 8 şanslı kadın aranıyor umarın birideben olurum... :)

http://www.elle.com.tr/ de yapılan duyuruda

elle editörleri ve Vvichy profesyonellerince belirlenecek 8 kadın, Ekim ayında VICHY güzellik uzmanları ve VICHY ürünleriyle yapılacak bakımla harika bir gün geçireceğibelirtilmiş"8 Kadına 8 Günde Etkili Vıchy Idealia Life Serum Hediye

Hayatın, stres, düzensiz beslenme ve uykusuzluk gibi yıpratıcı etkileriyle mücadele eden, 8 günde cilt kalitenizde mükemmel bir değişim sağlayan muhteşem bir ürün denemeye hazır mısınız?

VICHY Idéalia Life Serum ile tanışmak için yapmanız gereken, hayatınızdaki zorlukları ve cildinize verdiğiniz önemi, en fazla 8 cümleyle, en iyi anlatan 8 kadından biri olmak. ELLE editörleri ve VICHY profesyonellerince belirlenecek 8 kadın, Ekim ayında VICHY güzellik uzmanları ve VICHY ürünleriyle yapılacak bakımla harika bir gün geçirecek. Ve bu özel günün fotoğrafları elle.com.tr’de yayınlanacak. Üstelik kazananlar 223 TL değerinde üç aşamalı VICHY Idéalia Cilt Bakım Rutini setinin de sahibi olacak."

Bu mükemmel değişimi yaşayacak 8 kadından biri olmak için aşağıdaki formu doldurup göndermeniz yeterli.http://www.elle.com.tr/advertorial/


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder